رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦ ساعت:١١:١٨ شماره خبر:٥٣٦٣٧١
     

فتاح: پرداخت هزینه تحصیل ۳۰۰ هزار دانش آموز و ۷۰ هزار دانشجو توسط کمیته امداد


سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: رئیس کمیته امداد عنوان کرد که این سازمان علاوه بر پرداخت مستمری ۱۸ خدمت دیگر به فقرا و محرومان ارائه می‌کند که از جمله آن می‌توان به پرداخت هزینه تحصیل ۳۰۰ هزار دانش آموز و ۷۰ هزار دانشجو اشاره کرد.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ، در تشریح جزئیات نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: جلسه امروز فراکسیون با توجه در پیش بودن سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور سیدپرویز فتاح رئیس کمیته امداد برگزار شد و نمایندگان نقطه‌نظرات خود را در این نشست در رابطه با کمیته امداد مطرح کردند.

وی افزود: در این نشست نمایندگان خواستار همکاری بیشتر کمیته امداد با نمایندگان مجلس و همچنین توجه به مسکن نیازمندان و عدم کاهش مستمری‌بگیران شدند، مگر اینکه خانواده‌هایی که مستمری دریافت می‌کنند به آن سطح از توانمندی اقتصادی رسیده باشند که نیازی به این مستمری نداشته باشند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: نمایندگان همچنین خواستار هدفمند کردن وام اشتغال مستمری‌بگیران کمیته امداد شدند.

نقوی خاطرنشان کرد: در ادامه این نشست سیدپرویز فتاح در ارائه گزارشی از عملکرد کمیته امداد گفت که کمیته امداد علاوه‌بر پرداخت مستمری به مددجویان خود، 18 خدمت دیگر را به آنان ارائه می‌کند که پرداخت مستمری بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد درحالی‌که خدمات دیگری نیز به آنها ارائه می‌شود.

وی افزود: رئیس کمیته امداد عنوان کرد که کمیته امداد هزینه تحصیل 300 هزار دانش‌آموز و 70 هزار دانشجوی را پرداخت می‌کند و ساخت مسکن و تأمین بهداشت و درمان و رسیدگی به ایتام از جمله خدمات کمیته امداد به مددجویان و فقرا است.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان گفت: فتاح گفت که در 11 ماه گذشته کمک‌رسانی به کمیته امداد از سوی مردم 30 درصد نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته و این نشان می‌دهد مردم توجه بیشتری به حمایت از فقرا دارند و در ادامه از همکاری مجلس و دولت با کمیته امداد تشکر کرد.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج