رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦ ساعت:١٠:٣٠ شماره خبر:٥٣٦٥٩١
     

تلاش شما در برخورد با متخلفان ستودنی است/ اجازه نمی‌دهیم دوران سیاه گذشته تکرار شود


۱۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در نامه‌ای به رئیس هیئت امنای این دانشگاه تأکید کردند: تلاش شما در جهت اصلاح وضع موجود دانشگاه و برخورد با نجومی بگیران ستودنی است.

15 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در نامه‌ای به علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد تأکید کردند: با حضور شما موجی از امید در دل دانشجویان و خانواده‌های آنها به منظور ساماندهی به وضع دانشگاه آزاد و برخورد با متخلفان به وجود آمد، تلاش شما در جهت اصلاح وضع موجود دانشگاه و برخورد با نجومی بگیران ستودنی است.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر علی اکبر ولایتی

رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی

سلام علیکم

اقدامات انقلابی شما و فرهاد رهبر در کوتاه کردن دست زیاده خواهان، تمامیت خواهان و چند خانواده خاص از خوان یغمای دانشگاه آزاد اسلامی موجی از امیدواری را در بین دانشجویان و خانواده‌های آنها پدید آورده است. این چند خانواده که گویی هر کدام در گوشه‌ای از سفره دانشگاه آزاد نشسته بودند و به میزان نفوذ خود اقدام به تصرفات غیر قانونی در شهریه دانشجویان که عمدتا از خانواده‌های ضعیف به لحاظ مالی هستند، می‌کردند، امروز به همت حضرت‌عالی و دقت مدیران‌ارشد دانشگاه، دست شان از منافع کلان این دانشگاه کوتاه شده است.

آنها که ید طولایی در سوء استفاده از شهریه‌های دانشجویان، نقل و انتقالات و ساخت و سازها و املاک دانشگاه آزاد داشتند امروز به واسطه رویکرد انقلابی و ولایی مدیریت جدید دانشگاه همه چیز را بر باد رفته می‌بینند.

به درستی که برخی از این خانواده‌ها مثل خانواده رمانف‌ها در روسیه فکر می‌کردند تسلط آنها بر دانشگاه آزاد اسلامی 3 قرن ادامه پیدا می‌کند و این امپراتوری نسل به نسل از پدر به پسر انتقال می‌یابد. به خاطر همین است که هنوز ادعای سهم الارث دارند‌ و ارثیه پدرشان را از شهریه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طلب می‌کنند.

آقای ولایتی!
برادران شما در بسیج دانشجویی و سایر تشکل‌های انقلابی در دانشگاه از اساتید بسیجی گرفته تا دانشجویان ضمن همراهی و پشتیبانی از تغییرات و تحولات صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می دارند که تحرکات مذبوحانه خانواده ای خاص و چند خانواده دیگر در تعدادی از رسانه های معلوم الحال نباید در عزم راسخ مسئولان جدید دانشگاه خللی را وارد نماید." یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم" با حضور شما موجی از امید در دل دانشجویان و خانواده های آنها به منظور ساماندهی به وضع دانشگاه آزاد و برخورد با متخلفان به وجود آمد. تلاش شما در جهت اصلاح وضع موجود دانشگاه و برخورد با نجومی بگیران ستودنی است. تخریب‌های این رسانه ها علیه مدیریت جدید دانشگاه که به تحریک همین چند خانواده صورت می پذیرد برای آن است تا از بیرون به قطار سریع تحولات سنگ پرتاب کنند‌.


مطمئن باشید تا زمانی که مسیر را به درستی طی می‌کنید این چند خانواده لحظه‌ای از هتاکی و بی‌حرمتی به حضرت‌عالی و اقدامات انقلابی مدیران جدید دانشگاه آزاد اسلامی در رسانه‌ها و فضای مجازی دست بر نمی‌دارند. حتی در صفحات اجتماعی منتسب به برخی شخصیت‌های درگذشته و فقید نظام به رویه تخریبی علیه دانشگاه می‌پردازند.

شما سکاندار قطار تحولات اساسی در دانشگاه آزاد هستید پس همانگونه که قرآن کریم می فرماید:"
فاذا عزمت فتوکل على الله" مطمئن باشید بدنه دانشجویی و به خصوص بسیج دانشجویی حامی و پشتیبان اصلاحات انجام شده توسط حضرت عالی و آقای فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد اسلامی است و تا تحقق کامل منویات رهبر معظم انقلاب در اصلاح این دانشگاه که یکی از سرمایه‌های بزرگ ملت ایران است از پا نمی‌نشیند.

در پایان سخنی خطاب به خانواده رمانف‌ها باید بگوئیم که اگر دست از هتاکی‌ها و حرمت شکنی‌های خود برندارند با بازخوانی مفاسد دوره گذشته افکار عمومی را بیش از پیش نسبت به ظلم‌ها و تبعیض‌هایی که در حق اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه روا داشتید آگاه خواهیم کرد. و دیگر اجازه نخواهیم داد آن دوران سیاه در دانشگاه آزاد تکرار شود.

 اللّهمّ انّما یکتفی المکتفون بفضل قوّتک.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج