رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ ساعت:٠٩:٢٨ شماره خبر:٥٤٢٦٢١
     

نهمین دوره ضیافت رضوی میزبان جوانان مومن و انقلابی آذربایجان بود


نهمین دوره ضیافت رضوی ویژه فعالان تشکل های دانشجویی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان در دانشگاه فردوسی مشهد مقدس برگزار شد

به گزارش  طبیب پرس از واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد رهبری دانشگاه تبریز،نهمین دوره ضیافت رضوی ویژه فعالان تشکل های دانشجویی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان در دانشگاه فردوسی مشهد مقدس برگزار شد

در این دوره 5 روزه فعالان تشکل های دانشجویی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان باحضور اساتید برجسته کشوری به تحلیل و بررسی مسایل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پرداختند.

طرح ضیافت رضوی برای دانشجویان فعال فرهنگی در سراسر دانشگاه‌ها در حال برگزاری است. در هر دوره ۵۰۰ دانشجو در این طرح شرکت می کنند. در دوره‌ نهم دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان شرکت کردند.

در این دوره‌ها علاوه بر برنامه‌های آموزشی که وجود دارد، برنامه‌های کارگاهی و حضور مادران و همسران شهدا و برخی چهره‌هایی که برای دانشجویان محبوبیت دارند و در حوزه فضای فرهنگی تجربیات خوبی برای ارائه دارند و یا افرادی که در غرب تحصیل کرده و یا فعالیت فرهنگی داشتند یا چهره روشنی از فضای غرب برای دانشجویان ارائه می‌دهند را نیز شاهد هستیم و آنان با دانشجویان به گفتگو می‌پردازند.

هدف از برگزاری این طرح انجام رسالت دانشجویی دانشجویان در فضای دانشگاه با توجه به موقعیت فعلی جامعه به‌عنوان نسل جوان جامعه عمل کنند و به‌ واسطه فضای جامعه و مقطع حساسی که به دلیل جنگ روانی دشمن در کنار فشارهای اقتصادی به‌وجود آمده است و مردم کشور را در معرض آزمون سختی قرار داده است، به‌عنوان افرادی که تحلیل و شناخت کاملی از اینگونه فضاها دارند و به‌عنوان سردمدار جامعه، امید بخش، روحیه آفرین و امیدزا در بین مردم باشند.