رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:سه شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٧ ساعت:٠٧:٣٤ شماره خبر:٥٥٠٧١٩
     
به همت بسبج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

همایش "گام دوم انقلاب" با حضور رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد


همایش "گام دوم انقلاب" با حضور رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

همایش گام دوم انقلاب اسلامی با سخنرانی  امیر دریادار حبیب الله سیاری و با حضور دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجة الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری مسیول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه و بیش از سیصد و پنجاه نفر از مسیولان استانی و دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در ابتدای همایش حجت الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری به نمایندگی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز به امیر سیاری و حضار، خیر مقدم گفت و از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز و بسیج دانشجویی این دانشگاه به خاطر برگزاری این برنامه تشکر کرد.

حبیب الله سیاری در این مراسم در رابطه راهبردهای فعلی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر دو راهبرد عمده را دنبال می کنند;

۱. جنگ نرم

۲. جنگ اقتصادی

جنگ نرم بی سر و صدا و موریانه ای ست. طرف حساب را نمی شناسید و علیه کسی هم نمی توانید شکایت کنید. اما با شناخت هدف دشمن می توانیم با او مقابله و مبارزه کنیم. هدشمن در جنگ نرم تسلط بر مغزهاست. نه امثال من پیر، تسلط بر مغز جوانان ماست.

وی ادامه داد: با تسلط بر مغز می توانند بر اعتقادات و رفتارها تسلط پیدا کنند. به این می گوییم "استعمار فرانو" وقتی ما فکری را می کنیم که آنها می خواهند، وقتی رفتاری می کنیم که آنها میخواهند، این می شود همان استعمار.این استراتژی هم با هوشیاری و بصیرت سیاسی، اقتصادی، دینی و... جوانان ما شکست خواهد خورد.

وی مطرح کرد: جنگ اقتصادی هم به صورت فشار آوردن و ایجاد نارضایتی ست. ولی بدانند ما گرگ باران دیده هستیم و باز هم شکست خواهند خورد.در همین اوضاعی که می گویند"تابستان داغی خواهید داشت..." ما می آییم از گام دوم صحبت می کنیم. این نشانه ی اقتدار است.

وی سخنان پایانی خود را خطاب به جوان ادامه داد و گفت: مسئو

لیت مقابله با دشمن نیز به عهده ی جوانان است. نه همه ی جوانها، جوان فرهیخته، جوان مومن، جوان آگاه، جوان انقلابی، جوان با بصیرت، باید انقلاب اسلامی و ارزشها را چهل سال دیگر نگاه دارید و به جوانان بعدی بدهید،گام سوم در پیش است.

لازم به ذکر است پخش بیانیه گام دوم انقلاب و نشریه قطب نما در بین شرکت کنندگان در مراسم بخش های دیگر این مراسم بود. 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج