رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ ساعت:٠٧:٤٦ شماره خبر:٥٥١٨٠٨
     
با دستور رنجبر؛

غیبت دانشجویان شرکت کننده در اردوی جهادی مناطق سیل‌زده موجه شد


رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده را ابلاغ کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با هماهنگی مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده را ابلاغ کرد.
 
بیژن رنجبر، رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده را به رؤسای واحد‌های مراکز استان، رؤسای واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.
 
رنجبر در این دستورالعمل تأکید کرده است: با توجه به ضرورت حل مشکلات دانشجویان مناطق سیل‌زده و شرکت‌کننده در اردوی جهادی، غیبت کلاسی تمام دانشجویان فوق از ۱۷ فروردین تا ۱۲ اردیبهشت ۹۸ در صورت تأیید قرارگاه جهادی استان، موجه تلقی شود.
 
بر اساس بند‌های این دستورالعمل؛ چنانچه دانشجویان شرکت‌کننده در اردوی جهادی و دانشجویان مناطق سیل‌زده از ۱۷ فروردین تا زمان ابلاغ این دستورالعمل، موفق به شرکت در امتحان میان ترم نشده باشند، در صورت تأیید قرارگاه جهادی استان، واحد‌های دانشگاهی باید با هماهنگی استاد مربوطه نسبت به برگزاری امتحان میان ترم این دسته از دانشجویان اقدام لازم را انجام دهند.
 
دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده ابلاغ شد  
 
 
همچنین از زمان ابلاغ این دستورالعمل تا پایان ۱۲ اردیبهشت تمام آزمون‌های میان ترم در واحد‌ها و مراکز دانشگاهی لغو و به زمان دیگری موکول خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این دستورالعمل آمده است: واحد‌ها و مراکز دانشگاهی در مناطق سیل‌زده موظفند نسبت به برگزاری کلاس‌های جبرانی اقدام لازم را انجام دهند.
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج