رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧ ساعت:١٢:٥١ شماره خبر:٥٤٤٦٥٩
     

گردهمایی بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با شعار استکبار ستیزی


دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تبریز همزمان با سیزدهم آبان ماه با شعار استکبارستیزی گردهمایی برگزار کردند.

به گزارش طبیب پرس به نقل از مفدا ، گرد همایی دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسبت روز استکبارستیزی به همراه آیین معارفه هادی حنیفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و تقدیر از زحمات محمد شاهی مسئول سابق برگزار گردید.
این مراسم با حضور بیش از سیصد دانشجوی بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سایر دانشگاه های استان و جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و تبریز و همچنین با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا، در روز شنبه  ۱۲ آبان ماه در تالار شهید شایان مهر دانشکده پزشکی برگزار گردید.
در این مراسم دانشجویان حاضر با هم خوانی سرود های انقلابی، پایداری خویش بر خط اصیل اسلام و انقلاب را ابراز کرده و امادگی خویش برای تبعیت از ولایت را اعلام کردند.
دکتر محمدحسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بیان خاطراتی از دوران ۱۳  آبان و مبارزات انقلابیون در اوایل انقلاب پرداخت و با بیان اهمیت ثبات قدم در مسیر راه حق ، بسیج را مجموعه ای افتخار آمیز خواند و بسیجیان را نمونه ای از انسانهای سخت کوش در این راه دانست.
در بخش بعدی، میهما ویژه مراسم حاج آقا کاملی فر نماینده محترم ولی فقیه در سپاه عاشورا به تشریح اهمیت اقدام انقلابی دانشجویان خط امام در تسخیر لانه جاسوسی و پایان دادن به اقدامات خرابکارانه ی آمریکا پرداخت و با تبیین دستاورد های سیاسی و راهبردی انقلاب اسلامی مصادیق تحقیر آمریکا در سالهای اخیر را برشمرد .
پایان بخش مراسم نیز آیین  معارفه هادی حنیفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه و تقدیر از زحمات محمد شاهی مسئول سابق بسیج دانشجویی بود.
شاهی در سخنانی کوتاه اظهار داشت: اقدامات پر برکت و برنامه های موفقی که در سالهای اخیر در بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اجرا شده تنها در اثر توجهات الهی و تلاشهای مخلصانه و گمنامانه ی بسیجیان بوده است . همچنین به اهمیت توجه به مبارزه ی همزمان با شیطان درون و بیرون از نگاه معصومین اشاره کرد.
در پایان مراسم نیز هادی حنیفی که با رای قریب به اتفاق شورای عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه به عنوان مسئول جدید این تشکل دانشجویی برگزیده شده بود، معارفه گردید و حکم مسئولیت خویش را از مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی ، جناب آقای سلطان زاده دریافت نمود.