رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 
بازی تست هوش
این بازی به افزایش سرعت عمل و تمرکز و تقویت حافظه کمک می‌کند.
دانلود نرم افزار جستجوی سریع در درایوهای ویندوز -Wise JetSearch v1.48.82
Lumino City بازی جالبی برای اوقات فراغتتان +دانلود
تبدیل ایکس پی به سون
Seven Remix XP v2.4.1.509
پوسته های پلیر محبوب و معروف Jetaudio
Skin for JetAudio
تقویم خورشیدی SunCalendar
SunCalendar v7.0
زیبا سازی ویندوز
Chromium Skin Pack v1.0 سیستم‌عامل گوگل کروم یک سیستم‌عامل آزاد است که توسط گوگل برای کار با برنامه‌های تحت‌وب طراحی شده‌است. این سیستم‌عامل بر مبنای لینوکس می‌باشد. در طراحی واسط کاربری آن نگاهی مینی‌مالیستی همانند مرورگر کروم حفظ شده‌است. کروم برای کاربرانی طراحی شده‌است که بیشتر زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند. به گفته گوگل، کار با سیستم عامل کروم بسیار آسان است و نصب آن تنها ۶۰ ثانیه وقت می گیرد. این سیستم عامل به صورت خودکار به روز می شود و تمام اطلاعات شخصی کاربران نیز تحت حداکثر شرایط امن قرار دارد. Chromium Skin Pack پوسته ای برای ویندوز 7 است که محیط سیستم عامل گوگل کروم را بر روی سیستم شما ایجاد خواهد کرد.
دینی پلیر
خدمتی دیگر از انجمن گفتگوی دینی که در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم. نرم افزار دینی پلیر به صورت آنلاین صوت های مذهبی را پخش میکند و در صورت تمایل میتوانید فایل مورد نظر خود را از سایت پشتیبان این نرم افزار دانلود کنید. مخزن عظیم صوتی با 5000 صوت طبقه بندی شده با قابلیت به روز رسانی ، انعطاف پذیری بالا ، پلیر ساز ،مدیریت دانلود ،سیستم خبرنامه ، جستجوگر قوی و هزاران امکانات دیگر را میتوانید با استفاده از این نرم افزار رایگان، در اختیار خود داشته باشید.
نرم افزار احکام روان شناختی
نرم افزار احکام روان شناختی
سرداران دفاع مقدس
نرم افزارصوتی تصویری سرداران دفاع مقدس یک نرم افزار در زمینه زندگی نامه شهدای سرداران دفاع مقدس می باشد در این مجموعه زندگینامه 12 شهید بزرگ به صورت صوتی و تصویری با حجم بسیار کم ارائه شده . امیدواریم نهایت استفاده را از این مجموعه مفید ببرید.

2 3 صفحه بعدی >>