رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨ ساعت:٠٧:٥٥ شماره خبر:٥٥٨٩١٧
     

آخرین اخبار درباره مرز‌های چهارگانه / هیچ مشکل امنیتی و ترافیکی نداریم


فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از تردد عادی و روان زوار از مرز‌های شلمچه، چذابه و مهران خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکل امنیتی و ترافیکی در مرز‌ها وجود ندارد.

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا به آماده‌باش و حضور کامل مأموران یگان‌های ویژه نیروی انتظامی در مرز‌های شلمچه، چذابه، مهران و مرز خسروی اشاره و اظهار داشت: یگان ویژه نیروی انتظامی با هدف تسهیل در تردد زوار اربعین حسینی، تأمین امنیت، کمک به سایر پلیس‌های تخصصی و خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی در مرز‌های چهارگانه حضور فعال دارد.

وی به استقرار مأموران یگان ویژه در قرارگاه امام حسن (ع) در مرز‌های شلمچه و چذابه اشاره و اعلام کرد: ماموران یگان ویژه از اول صفر در مرز‌های شلمچه و چذابه مستقر بوده و در حال حاضر تردد عادی و روان زوار را در این دو مرز شاهد هستیم.

سردار کرمی تصریح کرد: مأموران یگان ویژه تحت فرماندهی قرارگاه پنج تن آل عبا در مرز مهران نیز مستقر بوده و هم اینک تردد عادی و روان زوار- در هر دو مسیر رفت و برگشت- در مرز مهران در حال انجام است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: با توجه به هفته ناجا، صبح امروز دعای ندبه با حضور نیرو‌های مستقر و زوار اربعین در پایانه مرزی مرز مهران برگزار شد.

وی در خصوص وضعیت مرز خسروی گفت: در حال حاضر با توجه به بسته شدن مرز خسروی، تردد زوار از سه مرز دیگر در حال انجام است.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج