رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨ ساعت:٠٨:٠٥ شماره خبر:٥٥٨٩٢١
     
وزیر ارتباطات:

زائران در عراق از رومینگ استفاده نکنند/هزینه به نرخ بین‌الملل است


وزیر ارتباطات با بیان اینکه زائران اربعین در عراق نباید از رومینگ استفاده کنند، گفت: این خدمات بسیار گران و به نرخ تماس بین‌الملل محاسبه می‌شود.

به نقل از رادیو اربعین، محمدجواد آذری جهرمی با بیان اینکه به زائران اربعین توصیه می‌شود که به‌ هیچ‌ وجه، مگر در موارد بسیار ضروری از رومینگ استفاده نکنند، ابراز داشت: رومینگ در کشور عراق گران و هزینه آن بسیار بالا است.

وی ضمن بیان اینکه اگر خط خود را در کشور عراق روشن کنید صرفاً پیامک دریافت برای شما رایگان است، افزود: اگر دو خط ایرانی در عراق رومینگ شوند و این دو خط باهم تماس برقرار کنند برای هر دو طرف مکالمه با نرخ بین‌الملل محاسبه خواهد شد.

وزیر ارتباطات بابیان اینکه در چنین مواقعی استفاده از سیم‌کارت عراقی به زائران اربعین پیشنهاد می‌شود، ابراز داشت: با استفاده از این شیوه ۹۰ درصد مکالمات رایگان تمام خواهد شد و بهتر است زائران به‌هیچ‌عنوان از سیم‌کارت ایرانی در عراق استفاده نکنند.

آذری جهرمی بابیان اینکه گروهی از سازمان‌های مردم‌نهاد متشکل از جوانان جهادی سال گذشته در مسیر اربعین برای رساندن گمشده‌ها به یکدیگر نرم‌افزاری را طراحی کرده بودند، تصریح کرد: در وزارت ارتباطات به این جوانان کمک شد و شاهد خدمات بسیار خوبی در این حوزه بودیم.

وی افزود: سال گذشته وزارت ارتباطات به ۱۰۰ ایستگاه خدمات ارتباطی و تلفنی برای اربعین ارائه کرده است که امسال نیز فعال هستند و علاوه بر آن اپلیکیشن‌های دیگری نیز رونمایی شده که به اطلاع مردم خواهد رسید.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج