رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ ساعت:٠٩:١٦ شماره خبر:٥٥٩١٣٩
     

جشن دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی تبریز


حجت الاسلام دکتر یوسف خیری گفت: انسجام و همدلی خوبی در انجام کارهای فرهنگی در دانشگاه حکمفرما است و کسب رتبه های برتر در حوزه فرهنگی موید هماهنگی و انسجام میان مسئولان فرهنگی دانشگاه است.

حجت الاسلام دکتر یوسف خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه در تالار وحدت با تسلیت ایام سوگواری محرم و صفر گفت: یاد شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و امام شهداء و شهدای مدافع حرم را گرامی می دارم و برای رهبر معظم انقلاب و مسئولان دلسوز نظام آرزوی طول عمر می کنم. 

وی با یاد کردن از زحمات مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سپاس از زحمات آنها، ادامه داد: دانشجویان در حقیقت خود میزبان هستند و این حس میزبانی بایستی همواره در میان آنها تقویت گردد. 

حجت الاسلام دکتر یوسف خیری با بیان اینکه عمل کردن به صورت جزیره ای در حوزه فرهنگی منتج به نتایج مطلوب نمی شود، افزود: کارهای فرهنگی مجموعه های پیوسته به هم هستند و از این رو هماهنگی میان بخش های مختلف فرهنگی برای رسیدن به تاثیرگذاری ضروری و لازم است. 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به اینکه در دوره معاونت سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  و دوره کنونی با حضور دکتر نظری، انسجام و همدلی خوبی در انجام کارهای فرهنگی در دانشگاه حکمفرما است، گفت: کسب رتبه های برتر در حوزه فرهنگی موید هماهنگی و انسجام میان مسئولان فرهنگی دانشگاه است. 

حجت الاسلام دکتر یوسف خیری در ادامه سخنانش با استناد به آیات و احادیث، علم را سلطان معرفی کرد و ادامه داد: علم، سیطره را ممکن می سازد و پیشرفت کشورها بر مبنای علم بوده است. 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از دانشجویان خواست با اکتساب علم و ایجاد سیطره، نه تنها جامعه ایران بلکه جامعه بشریت را نجات دهند. 

وی با اشاره به اینکه در کنار علم اکتسابی، علم لدنی و معنوی لازم است، افزود: بایستی علم محصول را به علم حضوری برگردانیم. 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج